Nerki i saszetki na pasek Białystok

Szukasz nerek damskich – które idealnie leżą przewieszone z przodu? Nerek wykonanych ze skóry naturalnej lub innych wytrzymałych tworzyw. Eleganckich ale i praktycznych? W takim razie mamy idealne nerki skórzane – stworzone z myślą o takich użytkownikach.

skórzana nerka na pas

Skórzane nerki damskie Belveder

Z lewej fason marki Belveder. Nerki i saszetki na pasek oraz do noszenia pod ramieniem lub na pasie. Idealne dla kobiety i mężczyzny o dużych oczekiwaniach.

Nerki na pasek z szlufkami do spodni

saszetka na pasek do spodni

Czarna, klasyczna męska saszetka na telefon lub portfel marki Belveder. Produkcja polska. Saszetka posiada szlufki wszyte specjalnie na przepuszczenie paska do spodni.

Skórzane nerki damskie – jakie fasony są teraz najmodniejsze?

Skórzana nerka damska to fason najczyściej kupowany latem i wiosną. Są lekkie, praktyczne, idealne na zakupy. Pomieszczą portfel damski, klucze, dokumenty samochodowe. Jednym słowem taka nerka na pas stała się idealnym zamiennikiem damskiej skórzanej listonoszki.

nerka damska

Plecak skórzany jako dodatek do nerki

W ofercie wielu sklepów z akcesoriami i galanterią – prócz nerek znajdziecie także modne plecaki do pracy, plecaki glamour, czy vintage.

Dobierz plecak do swoich potrzeb!

Wyjątkowy plecak o pojemności 20-34L, z licznymi przedziałami. Mieszczący laptopa, idealny do pracy. Uszyty ze skóry, tkaniny, poliestru lub kordury.

Wiemy jak ważny jest dobór odpowiedniego plecaka do pracy, który spełni wszystkie oczekiwania wymagającego mężczyzny lub kobiety.